#Turda @ UnderNet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
#Turda @ UnderNet

~~Bine ai venit pe forumul #Turda~~
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ce jocuri va place sa jucati!?

In jos 
+2
miglancer
Admin
6 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin Forum
Admin Forum



Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyMier Mai 30, 2007 10:39 am

hai sa va vedem pe toti impatimiti jocurilor:))
Sus In jos
https://turda.forum.st
miglancer




masculin Numarul mesajelor : 1
Localisation : turda
Data de inscriere : 04/06/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyLun Iun 04, 2007 12:47 pm

eu joc in general jocuri de strategie. sunt mult mai palpitante decat restul genurilor. am inceput cu strarcraft si am trecut prin toata gama: age of empires(I, II, III), warcraft, cosack, medieval, rise of nation, age of mitology, rome total war, etc.
acum nu prea mai am timp. cine stie un joc nou de strategie sa intre si sa ne anuntze.
ms mult!! Wink
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyLun Iun 04, 2007 2:51 pm

In general ma joc Fifa 2007 sau NFS MU dar si jocuri de strategie sau jocuri OnLine gen LineAge II sau SilkRoadOnLine , putin CS 1.6 .Nu sunt un impatimit al jocurilor pe PC dar in timpul liber mai joc si eu cate ceva.
Sus In jos
frisca
#Turda-OP 100
#Turda-OP 100
frisca


masculin Numarul mesajelor : 74
Varsta : 37
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 30/05/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyLun Iun 04, 2007 3:09 pm

eu prefer manager fotbal 2007:)
Sus In jos
http://www.ircfun.ro
Giovanni
#Turda-OP 499
#Turda-OP 499



Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 31/05/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyMier Iun 06, 2007 9:25 am

Fifa 07 rulez , si binenteles jocul meu de suflet Counter Strike Smile
Sus In jos
http://www.turda.ro
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyMier Iun 06, 2007 2:03 pm

Numa eu stiu cati nervi iti face jocu ala Fifa 2007 , cate tst-uri sparte , cate mouse-uri sparte Smile sa nu zic ca o data si in tastatura unui Laptop am dat ne nervi =) doamne fereste ce face jocu asta din oameni Smile))
Sus In jos
Tudor

Tudor


masculin Numarul mesajelor : 26
Varsta : 38
Data de inscriere : 31/05/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyLun Iun 11, 2007 10:56 pm

intr'o vreme ma jucam CS dar m'am lasat acum vreo 3-4 ani .. oricum nici nu mai am timp de jocuri
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyMar Iun 12, 2007 12:54 am

Ai timp de femei Smile pervers mic =)
Sus In jos
Tudor

Tudor


masculin Numarul mesajelor : 26
Varsta : 38
Data de inscriere : 31/05/2007

Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? EmptyJoi Iun 14, 2007 9:55 pm

binentzeles ca DA Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce jocuri va place sa jucati!? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri va place sa jucati!?   Ce jocuri va place sa jucati!? Empty

Sus In jos
 
Ce jocuri va place sa jucati!?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce muzica va place?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#Turda @ UnderNet :: General :: Games-
Mergi direct la: