#Turda @ UnderNet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
#Turda @ UnderNet

~~Bine ai venit pe forumul #Turda~~
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty
MesajSubiect: Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?   Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? EmptyMar Iun 05, 2007 4:50 am

Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Ce parere aveti despre faptul ca prietena voastra e virgina ? ( daca ar fi ) , la ce varsta s-a intamplat fericitul moment ? Va preocupa mai mult secsu c-o virgina decat ? Sunteti mai atenti ?

Vi s-a intamplat ca o virgina sa va puna-n cap in pat cu alti asi in maneca.Cum ar fi un secs oral mortal ?
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty
MesajSubiect: Re: Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?   Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? EmptyMar Iun 05, 2007 4:50 am

Imi plac posturile astea deci vi le dau si voua Razz
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty
MesajSubiect: Re: Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?   Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? EmptyMar Iun 05, 2007 5:06 am

O chestie ce am constatat la voi este ca voi faceti multe Vizite dar nu postati nimic.Oare de ce ? Plictiseala sau lipsa de ideei ?
Sus In jos
OaiaPink
#Turda-OP 100
#Turda-OP 100



Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 02/06/2007

Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty
MesajSubiect: Re: Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?   Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? EmptyMier Iun 27, 2007 8:11 am

eu is virjina Smile)))))))) sper k am parut convingatoare :> Razz:P
Sus In jos
Continut sponsorizat





Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty
MesajSubiect: Re: Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?   Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ? Empty

Sus In jos
 
Virgin/Virgina ? Virginitate.Prima experienta ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#Turda @ UnderNet :: General :: Discuti Generale-
Mergi direct la: