#Turda @ UnderNet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
#Turda @ UnderNet

~~Bine ai venit pe forumul #Turda~~
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Domeniu pentru canalul #Turda

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMar Iun 12, 2007 2:29 am

Si in sfarsit am reusit sa fac rost de domeniu pentru canal Smile domeniul va fi WwW.Turda.ORG .Sper sa fie Ok Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin Forum
Admin Forum



Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMar Iun 12, 2007 11:57 am

pai na cand e sus ne anunti sa incep lucrarile la el:D
Sus In jos
https://turda.forum.st
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMar Iun 12, 2007 3:09 pm

Domeniul este UP ! WwW.Turda.Org Smile deci m-am tinut de cunvat Smile) acuma problema este cine se ocupa de WebSite.O alta problema ar fi , care se ocupa cu WebHosting-ul ( Spatiul pentru domeniu ) .Care aveti sau stiti postati aici sa dezbatem subiectul cu site-ul.
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMier Iun 13, 2007 10:38 am

-== WwW.Turda.Org ==-
Sus In jos
Ronaldinho

Ronaldinho


Numarul mesajelor : 23
Localisation : Barcelona
Data de inscriere : 31/05/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMier Iun 13, 2007 1:08 pm

blade bravo ... ai promis , ai facut Smile) .org Smile eu sincer nu prea stiu sa fac , dar daca nimeni nu stie voi incerca , desi e bine sa faca unul ce are habar ...
Sus In jos
http://www.fcbarcelona.cat
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyMier Iun 13, 2007 2:40 pm

Adriane ca tine stiu si eu sa fac Smile da mai bine stau relex ,totusi daca e sa se faca site sa faca cineva cine are habar Smile sa posteze niste demoouri respectivul.
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyJoi Iun 14, 2007 6:54 pm

Cine vrea sa isi faca vhost de pe domeniu , sa-mi lase Descrierea Vhost-ului si Ip-ul sa le pun la DNS in domeniu.
Sus In jos
blade04

blade04


masculin Numarul mesajelor : 64
Localisation : Campia
Data de inscriere : 04/06/2007

Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda EmptyDum Iun 17, 2007 8:05 am

Ce se mai aude de domeniu ?!? Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Domeniu pentru canalul #Turda Empty
MesajSubiect: Re: Domeniu pentru canalul #Turda   Domeniu pentru canalul #Turda Empty

Sus In jos
 
Domeniu pentru canalul #Turda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» #Turda- REGULI OP
» #Turda - Reguli adaugare OP
» #Turda- REGULI Canal
» Probleme legate de #Turda
» Despre Orasul Turda

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#Turda @ UnderNet :: #Turda :: IRC Chat-
Mergi direct la: