#Turda @ UnderNet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
#Turda @ UnderNet

~~Bine ai venit pe forumul #Turda~~
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ronaldinho

Ronaldinho


Numarul mesajelor : 23
Localisation : Barcelona
Data de inscriere : 31/05/2007

Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul Empty
MesajSubiect: Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul   Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul EmptyLun Iun 18, 2007 1:56 am

Echipa orasului , Fc Ariesul Turda a promovat in liga a 2-a !!! Felicitari si le dorim un parcurs bun in anul viitor in esalonul secund ! bineinteles ca odata cu promovarea a revenit si rivalitatea cu cei din Campia-Turzii ! vom si din nou martori la derbyurile locale dintre Fc Ariesul si ISCT ! din nou injuraturi , din nou batai si din nou ura intre cele doua mici orase . Vom urmari parcursul echipei si eu personal voi posta despre fiecare meci in parte ! Succes Turda !
Sus In jos
http://www.fcbarcelona.cat
frisca
#Turda-OP 100
#Turda-OP 100
frisca


masculin Numarul mesajelor : 74
Varsta : 37
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 30/05/2007

Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul Empty
MesajSubiect: Re: Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul   Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul EmptyMar Iun 19, 2007 2:15 am

Pff nu stiam de asta....am sa ma interesez si eu...sa aflu mai multe chestii despre echipa oras-ului Turda:)
Sus In jos
http://www.ircfun.ro
 
Echipa De Fotbal A Orasului Turda - FC Ariesul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» #Turda- REGULI OP
» Probleme legate de #Turda
» Despre Orasul Turda
» #Turda - Reguli adaugare OP
» #Turda- REGULI Canal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
#Turda @ UnderNet :: General :: Sport-
Mergi direct la: